Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

Több
7 éve 2 hónapja #11007 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: Túl vagyok rajta!! Az elején szörnyen feszengtem. Aztán jött minden magától. De nem lett igazad Mara nem két perc után sírtam. Elég volt egy perc is. :)
Kaptam xanaxot, meg escitilt. Ma már .nyugodtabb voltam. Kontrollra mehetek a szakrendelésre.

Na akkor jól van. A nyugodtság a xanaxtól van inkább, az antidepresszánsnak idő kell. Elég sok idő. De aztán jó lesz! Nagyon ügyes vagy. :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #11008 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Jó hogy elmentél Ági. Remélem valamennyire megkönnyebbültél.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #11011 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Igen, büszke vagyok magamra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #11012 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: Igen, büszke vagyok magamra!


adja a Jóisten, hogy minél több ilyen élményed(élményünk) legyen
:angel: :kiss: :taps:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #11034 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Hiányoztok!!! :(
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #11035 Írta: Har Mónika
Har Mónika válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
új vagyok,ahogy lehetőségem lesz,írok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #11036 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: Hiányoztok!!! :(


Bizony, nagyon lelassult itt az élet. Néha felmerül bennünk, érdemes-e még a fórumot aktívan tartani. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja #11041 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Nektek mi a véleményetek az évente megrendezésre kerülő tánc az erőszak ellen eseményről?Pár éve egy barátnőm hívott el rá és már pusztán a gondolattól kiakadtam, hogy ez mennyire összeférhetetlen számomra. A belső érzések és az hogy így tiltakozzak nekem teljesen ellentétes.
A táncot egy vidám közösségi eseménynek gondolom. Az erőszaktevőknek rázzam magam vagy mi a frász??
Most is volt most is kiakadtam ezen. Nem tudom az olyan mint érintett hogy kezeli ezt az eseményt magában, ha elmegy rá.
Sokkal jobban el tudnék képzelni egy közös fight az erőszak ellen típusú tiltakozást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #11042 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Én inkább úgy tudnám elképzelni, hogy a táncba bele adnám minden fájdalmamat. Mintegy mozgás terápia. Sok érzelem lehet egy egy művészi táncban. Bár ezt a programot nem ismerem. Semmiképp nem a bántalmazóm előtt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #11603 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Van most a facebookon ez a "Me too" kampány. Nem tudom, ki hogy látja, rajtam akkora nyomás van emiatt, mert hogy egyfelől úgy érzem, erkölcsi kötelességem lenne kiírni, hogy me too, legalább ennyit, ugyanakkor nem megy. Sokaknak mondtam már el, személyesen is, facebookon, fórumokon is, arccal is vállalva, de valahogy ez most így nekem valamiért nem megy. Pedig igazából nem is a gyerekkori abúzus a téma, hanem bármiféle szexuális zaklatás, és ilyenből is kijutott nekem is bőven. :zipp:
Meg az is eszembe jutott, hogy talán annál könnyebb lehet kiírni, minél kisebb trauma érte emiatt az embert, és talán minél jobban meg tudta magát védeni, meg hogy minél felnőttebb volt. De nem biztos, hogy igazam van. :suprised:

Ti hogy vagytok ezzel? Mit gondoltok róla?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #11604 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Esetleg nem lenne érdemes a facebookra áttenni? Ott is rengeteg lehetőség van pl. titkosításra is akár. Vagy álprofillal használni, esetleg titkos csoportot létrehozni.
Bár igazából akkor ez a sok hozzászólás mind eltűnne, és bár én is igen ritkán járok ide, de van itt egy csomó olyan téma és komment, ami nagyon sokat segített. És szoktam ajánlani az oldalt olyanoknak, akiknek szükségük lehet rá.
Meg valahogy jó arra gondolni, amikor elkap az örvény, hogy van ez az oldal. Néha elég, ha csak rátok gondolok. :kiss:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja Hajnalkám által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #11605 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Hajnalkám, ,jó téged látni, kár, hogy nem írsz gyakrabban! Az oldal innen nem mozdul, aki akar, megtalál minket.

Ami a felnőttkori contra gyerekkori traumát illeti, szerintem nincs rangsor. Mindenkinek a sajátja a legnehezebb, nincs értelme hasonlítgatni. Szerintem sok a hasonlóság az abúzus és egy felnőttkori szexuális zaklatás között. Ugyanúgy ott a szégyenérzet, nézd meg, ennek a színésznőnek is 20 évre volt szüksége, hogy kimondja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #11771 Írta: BukottAngyal
BukottAngyal válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Rég jártam erre... Látom az újabb és újabb bejegyszéseket: "Akik már jól vannak" - de hogy lehet ebbõl jól lenni, vagy akár jobban lenni? Megint egyre rosszabbul vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 9 hónapja #11772 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Szia! Azt gondolom, hogy a jóllevés relatív és hullámzó. Én pl. most megint bele kellett kezdjek egy új terápiába. Más problémák, más tünetek, de feltehetőleg minden "ott" és "akkor" kezdődött.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 7 hónapja #11781 Írta: Butterfly
Butterfly válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sziasztok!

Kb. 2 éve találtam rá erre az oldalra és ennyi ideje járok pszichológushoz. Sajnos a velem történtekről azóta sem tudok beszélni. Mindig csak "utalni" tudok rá.

Kinek mennyi időbe telt, mire szavakba tudta önteni a történteket? Vajon egyszer én is képes leszek kimondani???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.084 másodperc