Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Mit tegyek? Segítsetek kérek!

Több
6 éve 11 hónapja #11390 Írta: Szandi
Mit tegyek? Segítsetek kérek! téma létrehozva Szandi által
Van egy kislány akit szerintem molesztál az apja. Gondoltam rá, hogy rendőrséghez fordulok de bizonyíték is kellene az pedig nincs. Ha mégis elveszik a szülőktől a kislányokat (kettő is van de csak az egyikre gyanakszom, hogy bántalmazzák) mi van ha még szörnyűbb helyre kerülnek?? Mi van ha bántani fogják ott is ahová kerülne/kerülnének? Voltam intézetben, szörnyű hely... Ott is megtörténhet bármi... Az anyának elmondtam mire gyanakszom de nemhogy nem hitt nekem konkrétan elmondott mindennek és szó szerint kirángatott a lakásából...
Mit tehetek??? Mit tegyek? Nem hagyhatom azt a kislányt!!! De a másikat sem!! Mit tegyek, kérlek segítsetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11395 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Mit tegyek? Segítsetek kérek!
Talán névtelen feljelentés a család segítőnek, rendőröknek? Milyen viszonyban vagy a gyerekekkel?
Nehéz egy kívülállóként.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11397 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Mit tegyek? Segítsetek kérek!

Ági40 írta: Talán névtelen feljelentés a család segítőnek, rendőröknek? Milyen viszonyban vagy a gyerekekkel?
Nehéz egy kívülállóként.

Lehet ilyet névtelenül? Egyszer én egy távoli szomszédot jelentettem be a rendőrségen csendháborításért, kértem, ne adják ki a nevemet. Másnap nálam volt a szomszéd...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11398 Írta: Szandi
Szandi válaszolt a következő témában: Mit tegyek? Segítsetek kérek!
Nem szeretnék rendőrséghez fordulni, tapasztalatból tudom, hogy nem segítenek. Anno nekem és a testvéremnek sem segítettek. A kislány már rettenetesen tönkre van menve lelkileg, nem tudom mit csináljak. A kislány rokonom. Próbálok minnél több időt vele tölteni mert amíg velem van az apja nem bánthatja. De sajnos ezt sem húzhatom sokáig és amíg nem velem van bánthatják...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11399 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Mit tegyek? Segítsetek kérek!
Akkor szerintem a család segítő vagy szociális szolgáltató jöhet szóba. Kérhetnék tőlük tanácsot. Vagy a gyermekkel foglalkozó pedagógust is felkereshetnéd, hàtha tud valamit.
Amúgy elvileg van névtelen feljelentés, de onnantól az ügyintőn múlik, hogy alakul az ügy.
Fájdalmas ezt kívülállóként látni, és szinte tehetetlennek lenni. Minden esetre nagyon óvatosan kell eljárni az ügyben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11400 Írta: gyerekes
gyerekes válaszolt a következő témában: Mit tegyek? Segítsetek kérek!
Nem tudom, mit kellene/lehetne tenni.
Ami viszont eszembe jutott, h anyuka elutasítása után lehet, h kicsit talán nem kéne csinálni semmit. Tudom, h durván hangzik, és őrjítő a tehetetlenség. De mi van akkor, ha nem engedik el veled, ha nem lehet nálad, ha téged is elveszít? Talán idővel neked legalább megnyílik, ha érzi a bizalmat, h hisznek neki, és akkor az megint másik fejezet. Meg hátha anyukához is elérnek a mondottak, és a kezdeti tagadás után elkezd jobban figyelni stb. Jajjdenehézez!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11402 Írta: Har Mónika
Har Mónika válaszolt a következő témában: Mit tegyek? Segítsetek kérek!
Nehéz..
sajnos tagadni fog...még akkor is ,ha neked megnyílik és elmondja.
Én a tanárral próbálkoznék.ő van napi szinten van a kislánnyal
De az eredmény kérdéses,nagyon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 11 hónapja #11408 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Mit tegyek? Segítsetek kérek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 10 hónapja #11421 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Mit tegyek? Segítsetek kérek!
Van valami fejlemény?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.796 másodperc