Testvér

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #11748 Írta: Ági40
Testvér téma létrehozva Ági40 által
Sziasztok!
Érdekes dolgokat élek meg. A hugom Németországban él. Szoktunk beszélni, de ritkán találkozunk. Most nála vagyok, és elmesélte, hogy jár pszichológushoz. Mondta, hogy milyen tünetei voltak. Nagyos sok a hasonlóság, félelmek, szorongások, sőt még a rémálmaink között is volt hasonlóság.
Sokat beszélgetünk a gyerekkorunkról, ki mit hogyan élt meg.
Az abúzusra nem fogok rákérdezni, mert félek. Féltem őt is, mert még nagyon az elején jár a terápiának. De volt pár pillanat amikor szinte zokogva köptem volna ki magamból az egész szarkupacot.
Egy biztos, lelkileg tudjuk támogatni egymást most már még jobban, és ez azért megnyugtató.
Ki, hogy van ezzel a testvérével??
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja #11749 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Testvér
Hú, Ági, ez félelmetes... Mondanám, hogy majd apró lépésekkel beszéljetek róla, de ha ritkán találkoztok, nagyon nehéz lesz. Levelezni szoktatok? Ő nem tud a műsorokról, amikben voltál? Tudja, hogy te is jársz pszichológushoz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 4 hónapja - 5 éve 4 hónapja #11750 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Testvér
A műsorról nem tud. Azt igen, hogy járok pszichológushoz. Egyszer az unokatesómat említettem neki, de az apámról nem tud.
Nem bírok erről vele beszélni. Senki más ismerőssel sem.
Levelezni nem szoktunk, csak online formában.
Most pihentetem a dolgot, meglátjuk mi lesz.
Igazából azt várom, hogy ő hozza fel a témát.
Jaj, igazán nem tudom, hogy lesz ez.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 4 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.604 másodperc