Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

Több
4 éve 5 hónapja #11789 Írta: Dory
Dory válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sziasztok,

Én nemrég találtam rá erre az oldalra. Sajnos nekem is történtek dolgok a bátyámmal kapcsolatban. Szeretnék beszélgetni másokkal erről, ha lehet főként olyanokkal akikkel a testvérük volt az aki...

Esetleg leírhatok ide egy email címet ahová tudnátok írni? Szabad ilyet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 5 hónapja #11790 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Szia Dory! E-mail cimet megadni veszelyes, ezert a moderátor törli, ha kiírod. Itt viszont biztonsággal írhatsz magadról!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #11796 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sziasztok!!! megújult a beszéljróla honlapja, remélem, mindenkinek tetszik! Megszépítettük, ráncfelvarrtuk, alig várjuk, hogy újra olyan legyen itt az élet, mint régen. A fórumnál jobb, ha a rendes válasz funkciót, és nem a gyors válasz funkciót használjátok. Ha "gyors választ" akartok használni, akkor le kell kicsinyíteni a képet, hogy látszódjon a küldés gomb. Ezen a problémán még dolgozunk. Remélem, szeretitek a lilát, mert nagyon belilultunk. Jó lenne, ha írnátok, ki hogy van, hogy vészeltétek át a karantént, hogy álltok neki az előttünk álló ingoványos időszaknak. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #11797 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Szia Mara, és mindenki!
Jó újra itt lenni. Szép az oldal. Én is kíváncsi vagyok a többiekre! Írjatok! ❤
Utolsó szerkesztés: 3 éve 7 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 8 hónapja #11850 Írta: Viki27
Viki27 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Szia! Nekem is a bátyámmal történt, soha nem beszéltem senkinek erről, nem tudom, hogy lehet itt felvenni a kapcsolatot.. Most regisztráltam csak, és csak pár hete olvasgatom az oldalt 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 7 hónapja #11852 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
A kapcsolat létrejött Amit írsz azt látjuk. Ha valaki válaszol itt azt is látja mindenki. Írj kérdezz bátran! Nekem segitett az oldal amikor nagy szükségem volt rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.621 másodperc