Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Ùj vagyok

Több
2 éve 5 hónapja #11856 Írta: Bizalom hianyos
Ùj vagyok téma létrehozva Bizalom hianyos által
Sziasztok 
Most regisztràltam az oldalon,szeretnèk tanàcsot kèrni zaklatàssal kapcsolatosan.Hova irjak.
Előre is köszönöm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 2 hónapja #11900 Írta: Rola
Sziasztok! Új vagyok a csoportban és meglepődve olvastam milyen sokan is vagyunk. Érdeklődni szeretnék van e olyan a csoportban, akit nevelőapja zaklatott gyerekkorában és később még prostituált is lett belőle. Ha igen nagyon szívesen váltanék Vele pár szót ha Ő is nehézségekkel kűzd, esetleg kűzdött emiatt az életben.
Illetve egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak az oldallal kapcsolatban?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 1 hónapja #11904 Írta: jelen
Szia! Nevelőapám - de apunak tartom , hívom :( - abuzált gyerekként. Nem lettem prostituált. 42 éves vagyok 6 éve házas, 2. Házasság. Sok- sok kapcsolatom, próbálkozásom volt, soha nem bíztam senkibe, a mostani férjemmel " tökéletes" a kapcsolatunk, de sajnos a félelmeim meg vannak nem múlnxk el. Hol jobb hol rosszabb hol könyebb hol nehezebb. Ő mindenről tud... Teljesen jó egzisztenciával rendelkezem az életemet így épíítettem fel!!! Soha senki nem gondolná rólam, hogy mi történt , hogy mit hordozok magammal. Terápiára folyamatosan járok íg  nekem könyebb az élet :) 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.494 másodperc