Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kiállítás

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #9799 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
Igen ez remek lett !!! :taps:
és egyben nagyon megható
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9800 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Örülök, hogy tetszik! Nagyon sokat várok ettől a kiállítástól és a ráfűzött eseményektől.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9837 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Nincs kedvetek csinálni egy statisztikát a történetekből? Egyszer már készült egy ilyen (ha jól emlékszem, Nyugodt csinálta), de az már rég volt, azóta sok új történetünk van.
Ami érdekes: hány történetben családtag az elkövető, hány nem rokon?
Hány apa?
Hány nevelőapa?
Hány testvér?
Hány nagybácsi?
Hány unokatestvér?
És még esetleg: hány áldozat fiatalabb 6/10/14 évesnél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9840 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás
Jó, de hogy? Írjuk be a válaszokat?

Családtag volt. Az apám. Nem emlékszem, hány évesen kezdődött, nagyon kicsi voltam, talán 3 éves. Aztán évekig.

Ezt baromi rossz volt leírni. Nehéz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #9842 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Nem, dehogy, nem így gondoltam. Végig kéne böngészni a fent lévő történeteket.

Tudod, hogy először írtad így le? Hogy az apád? :taps:

Láttátok? Vannak új emotikonok. :tojas:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Anoni Mara által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9843 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kiállítás
:nyuszi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9844 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta: Tudod, hogy először írtad így le? Hogy az apád? :taps:

Tényleg.... Talán azért volt utána iszonyú rossz érzésem. De már nem félek a lebukástól, elmúlt. Meg talán nem is nekem kell félni. De azért rossz ez nagyon....

A számolásban benne vagyok szívesen, ha megmondjátok, hányastól hányasig számoljak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9848 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Az utolsó százat kéne nézni. Valahol a 155. környékén készült az előző statisztika, akkor ez volt a helyzet:
o ami az elkövetőket illeti, 90%-ban ismerős, 61 %-ban családtag. tehát csak 10%-nál ismeretlen a tettes
o 25 történetben a vér szerinti apa az elkövető, 18-ban a nevelőapa, 12 esetben a nagyapa, 11-ben báty, 11-ben nagybácsi és 10-ben unokatestvér
o a több elkövető valamilyen ismerős (barát, vendég, tanár, edző stb)

Május, örülök, hogy ennyire sokat léptél előre. Hatalmas változások ezek, gratulálok! :taps:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9850 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás

Anoni Mara írta: Az utolsó százat kéne nézni. Valahol a 155. környékén készült az előző statisztika, akkor ez volt a helyzet:
o ami az elkövetőket illeti, 90%-ban ismerős, 61 %-ban családtag. tehát csak 10%-nál ismeretlen a tettes
o 25 történetben a vér szerinti apa az elkövető, 18-ban a nevelőapa, 12 esetben a nagyapa, 11-ben báty, 11-ben nagybácsi és 10-ben unokatestvér
o a több elkövető valamilyen ismerős (barát, vendég, tanár, edző stb)

Május, örülök, hogy ennyire sokat léptél előre. Hatalmas változások ezek, gratulálok! :taps:


Köszönöm! :)

Akkor az utolsótól visszafelé elkezdem csinálni a statisztikát.
Amúgy döbbenetes, hogy ez, amit írtál, pontosan megegyezik azzal, amit mindenhol olvastam. Hogy 90%-ban ismerős az elkövető.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9855 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9857 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás
Megcsináltam, az utolsó, amit beleszámoltam, a 156., tehát 155-től visszafelé nem számoltam, mert az megvan. 2 történetet nem számoltam, mert azt felnőtt férfiak írták, akiket megvádoltak molesztálással. És belevettem magamat, bár a történetem nincs már fent.
Tehát:
-családtag: 63%
-nem családtag: 37%
-ismerte az áldozat az elkövetőt: 96%
-idegen az elkövető: 4%

Részletezve:
-apa az elkövető: 26 esetben (26%)
-nevelőapa: 7 esetben (7%)
-nagyapa, mostoha nagyapa: 9 esetben (9%)
-báty: 7 esetben
- nagybácsi: 7 esetben
- dédnagyapa: 1 esetben
- unokatestvér: 3 esetben
- anya az elkövető: 1 esetben (az áldozat lány)
- nagynéni az elkövető: 1 esetben (itt is lány az áldozat)
- ismerős az elkövető (családi barát, szomszéd, edző, tanár): 33 esetben
- ismeretlen az elkövető: 4 esetben

Életkor szerint is számoltam:
-6 éves korig: 26 gyerek
- 10 éves korig: 38 gyerek
- 14 évesig: 20 gyerek
- 14 év felett: 5 gyerek

Nem számoltam pontosan, de kb 3-4 esetben volt fiú az áldozat, az összes többi kislány.
És a legtöbb beküldő "Névtelen" áldozatnál az apa volt az elkövető...

És nagyon sok fájdalom és keserűség van a történetekben... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9859 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Nagyon köszönöm!!! Összesítjük a kettőt, és megírom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9861 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Kiállítás
Szívesen!
Most vettem észre, hogy az életkoroknál kihagytam egy adatot: 10 esetben nem derül ki, hány éves volt az áldozat, vagy mert nem emlékszik rá, vagy nem írta bele a történetébe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #9911 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kiállítás
Ugye számíthatunk rátok a kiállításon és az eseményeken? Segítetek majd terjeszteni is? Annyit dolgoztunk vele, és úgy félek, hogy nem lesz közönség...
Szóval még egyszer a dátumok:
Megnyitó:
május 4, 17 óra, a kiállítást D.Tóth Kriszta és Máté Gábor nyitják meg, utána 18-tól felolvasó est a Katona színészeivel. Nem maratoni, kétórás.
Ha valakinek nagyon fontos, hogy elhangozzon a története, akkor írja meg nekünk e-mailen!
május 7. 16 óra, csupa izgalmas előadás (pszichológus, igazságügyi szakértő, rendőr stb.) Tényleg nívós nevekkel, többek között Herczog Mária, Víg Sára.
május 25. 16 óra - kötetlen beszélgetés. Ezt úgy képzeljük, hogy 3 ember beszélget egy moderátor segítségével, és ebbe a közönség és bevonódhat. Persze nem kötelező, lehet csak hallgatni is. :)

Még nem hivatalos a program, a jövő héten kezdjük hivatalosan hirdetni. Szóval első kézből értesülhettek! Nagyon számítok rátok. :szív:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Anoni Mara által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #9913 Írta: pipacs
pipacs válaszolt a következő témában: Kiállítás
Én ott lenni nem tudok, sajnos, de terjeszteni fogom az igét.

Remélem, lesz róla felvétel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.828 másodperc